info@furkanguneri.com
my@furkanguneri.com
+90 216 634 10 40
+90 542 201 FRKN
my@furkanguneri.com
info@furkanguneri.com

Furkan Güneri Kimdir?

Furkan Güneri Kimdir?
By

Aslen Çankırılı olan Furkan Güneri, 5 Ocak 1992’de İstanbul Beylerbeyi’nde dünyaya geldi. 2006 yılında Küplüce İlköğretim Okulu’ndan , 2010 yılında Kadıköy Anadolu İmamhatip Lisesi’nden mezun oldu. Lise yıllarında meraklı olduğu bilgisayar programcılığında kendini geliştirerek, özel bir kurs desteği ile alanında uzmanlaşmıştır.

Bilgisayar programcılığı, İOS ve Android platformlarında uygulama geliştiriciliği ve yazılım destek uzmanlığı  alanlarında yeterliliğe sahip olan Güneri, girişimcilik ruhuyla bir çok başarılı projenin altına imzasını atmıştır. Tüm bunların yanında, profesyonel olarak drone kullanım eğitimi almış olup, İHA Kullanıcı Lisansı’nı almaya hak kazanmıştır.

Furkan Güneri, kendi uzmanlık alanlarının yanında, grafik tasarım, video çekim, montaj ve yayına hazırlama, ürün çekimleri, stüdyo çekimleri, reklam senaryo yazarlığı alanlarında da uzman bir ekip oluşturarak, mezuniyet sonrası 5 yıllık iş deneyiminden sonra 2015 yılında, “Furkan Güneri | Bilişim Grafik Stüdyo” şirketini kurmaya karar vermiştir.

Kurmuş olduğu şirket ile müşterilerine, her türlü İOS ve Android uygulamaları, yazılım desteği, web sitesi tasarımı, logo tasarımı, reklam-tanıtım çekimleri, katalog tasarımı, stüdyo çekimleri, kurumsal kimlik tasarımı, drone çekimleri, video çekim-montaj alanlarında hizmet vermektedir.

“Furkan Güneri | Bilişim Grafik Stüdyo” sahip olduğu genç ve dinamik yapısı, topluma duyarlı ve sosyal sorumluluk ruhu  ile  genel ahlak kuralları çerçevesi dahilinde, her türlü proje, etkinlik, sanatsal aktivite ve sportif faaliyetlere de tüm imkan ve iş gücü potansiyelini seferber etmek adına kapılarını ardına kadar açmış bulunmaktadır.

Furkan Güneri, evli ve 1 çocuk babasıdır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir