info@furkanguneri.com
my@furkanguneri.com
+90 216 634 10 40
+90 542 201 FRKN
my@furkanguneri.com
info@furkanguneri.com
Furkan GÜNERİ?

Aslen Ankaralı olan Furkan Güneri, 5 Ocak 1992’de İstanbul Beylerbeyi’nde dünyaya geldi. 2006 yılında Küplüce İlköğretim Okulu’ndan , 2010 yılında Kadıköy Anadolu İmamhatip Lisesi’nden mezun oldu. Lise yıllarında meraklı olduğu bilgisayar programcılığında kendini geliştirerek, özel bir kurs desteği ile alanında uzmanlaşmıştır.

Bilgisayar programcılığı, İOS ve Android platformlarında uygulama geliştiriciliği ve yazılım destek uzmanlığı  alanlarında yeterliliğe sahip olan Güneri, girişimcilik ruhuyla bir çok başarılı projenin altına imzasını atmıştır. Tüm bunların yanında, profesyonel olarak drone kullanım eğitimi almış olup, İHA Kullanıcı Lisansı’nı almaya hak kazanmıştır.

Furkan Güneri, kendi uzmanlık alanlarının yanında, grafik tasarım, video çekim, montaj ve yayına hazırlama, ürün çekimleri, stüdyo çekimleri, reklam senaryo yazarlığı alanlarında da uzman bir ekip oluşturarak, mezuniyet sonrası 5 yıllık iş deneyiminden sonra 2015 yılında, “Furkan Güneri | Bilişim Grafik Stüdyo” şirketini kurmaya karar vermiştir.

Kurmuş olduğu şirket ile müşterilerine, her türlü İOS ve Android uygulamaları, yazılım desteği, web sitesi tasarımı, logo tasarımı, reklam-tanıtım çekimleri, katalog tasarımı, stüdyo çekimleri, kurumsal kimlik tasarımı, drone çekimleri, video çekim-montaj alanlarında hizmet vermektedir.

“Furkan Güneri | Bilişim Grafik Stüdyo” sahip olduğu genç ve dinamik yapısı, topluma duyarlı ve sosyal sorumluluk ruhu  ile  genel ahlak kuralları çerçevesi dahilinde, her türlü proje, etkinlik, sanatsal aktivite ve sportif faaliyetlere de tüm imkan ve iş gücü potansiyelini seferber etmek adına kapılarını ardına kadar açmış bulunmaktadır.

Furkan Güneri, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Furkan Guneri

Genç, Azimli ve Hazırız!

Furkan GÜNERİ

Misyon

Hizmet kalitemizi her gün artırarak, müşteri talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve başarılı, ideal çözümler sunmaktır.

Vizyon

Müşterilerimize en iyi ve en başarılı çözümleri sunmak için her gün kendimizi geliştirdiğimiz bilişim, tasarım ve reklam alanlarında, etik kurallar çerçevesinde, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, başta ülkemiz ve milletimiz olmak üzere tüm dünyaya hizmet sunan ve değer katan bir şirket olmaktır.

Hedef

Türkiye'de tanınan ve güvenilen bilişim, tasarım ve reklam şirketleri arasında birinci sırada yer almak ve dünyada farkını hissettirmiş bir şirket olmaktır.

Stratejik Öncelik

Mevcut ve yeni pazarlarda genişleyerek ülkemizdeki konumumuzu güçlendirmektir.


Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz.TELEFON İLE ULAŞIN

Sorularınız ve İhtiyacınız için bizleri arayabilirsiniz.CANLI DESTEK

Bizlere 7/24 Canlı destek'ten yazabilirsiniz,